برای مطالعه قوانین قرعه کشی اینجا کلیک کنید
برای مطالعه اساسنامه و قوانین سایت اینجا کلیک کنید

قرعه کشی شماره یک

قفل شده
نمایه کاربر
Hooman
مدیر سایت
مدیر سایت
پست: 5
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه مارس 25, 2021 3:01 pm

قرعه کشی شماره یک

پست توسط Hooman »

هر سایت و فرومی نیاز به تبلیغات داره، ما هم در مرحله اول صد میلیون تومن رو به عنوان بودجه تبلیغات اولیه سایت در نظر گرفتیم.
با پیشنهاد تعدادی از دست اندر کاران سایت تصمیم گرفتیم که به جای تبلیغ در گوگل و سایر سایت ها راهی پیدا کنیم که این پول را در داخل کامیونیتی فعال کریپتو خرج کنیم و سعی کنیم با کمک شما سایت رو به بقیه معرفی کنیم و اینجوری بود که ایده مسابقه به جای تبلیغ شکل گرفت.
امیدواریم که این ایده جواب بده و بتونیم برای همیشه بودجه تبلیغات سایت رو بین اعضای فعال کامیونیتی پخش کنیم.

----------------------------

مسابقه شماره یک:
قیمت بیتکوین در ساعت 8 شب شنبه 11 اردیبهشت را پیش بینی کنید و یک میلیون تومان جایزه بگیرید.


قوانین مسابقه شماره یک:

- آخرین مهلت برای پیش بینی قیمت تا پایان روز جمعه 10 اردیبهشت است.

- مینیمم شرکت کنندگان در مسابقه 100 نفر است و در صورت به حد نساب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان مسابقه به مدت دو هفته به تعویق می افتد.

- برنده مسابقه کسی است که نزدیک ترین پیش بینی به قیمت بیتکوین در ساعت 8 شب 31 فروردین را داشته باشد.

- مرجع قیمت بیتکوین برای این مسابقه چارت "Bitcoin all time history index" از سایت tradingview.com میباشد.

- به شحصی که نزدیک ترین پیش بینی قیمت بیت کوین در زمان اعلام شده را داشته باشد، مبلغ یک میلیون تومان اهدا خواهد شد.


شما میتوانید از طریق اینستاگرام یا توییتر و یا هر دو در این مسابقه شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید، برای هر شبکه اجتماعی باید قوانین مربوط به ان را که در زیر لیست شده رعایت کنید


قوانین برای شرکت از طریق توییتر:

- پست اصلی مسابقه را کوت کنید، پیش بینی خودتون رو بالاش بنویسید.

- از آنجایی که پیش بینی دقیق قیمت بیتکوین حتی برای چند ساعت آینده هم به راحتی امکان پذیر نیست برای بالا بردن شانس خود در این مسابقه، میتوانید هر روز یک بار با کوت جدید پیش بینی خود را آپدیت کنید و یک شانس جدید برای خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید که تمام پیش بینی های شما در مسابقه شرکت داده میشوند.

- ما تمام کوت های واجد شرایط را ریتوییت میکنیم و فقط از بین کوت های ریتوییت شده در مسابقه برنده را انتخاب میکنیم، در صورتی که کوت شما تا 24 ساعت ریتوییت نشد میتوانید از طریق دایرکت با ما تماس بگیرید و از دلیل آن مطلع شوید.

- اگر پست قرعه کشی بیشتر از هزار بار کوت و ریتوییت شود، یک قرعه کشی رندم هم از بین افراد ریتوییت کننده خواهیم داشت و به صورت تصادفی یک نفر را انتخاب کرده و یک میلیون تومان نیز به ایشان اهدا خواهد شد.

- برای جلو گیری از سوء استفاده توسط اکانت های فیک، هر اکانت شرکت کننده باید دست کم 50 فالوئر و 500 پست داشته باشد.

قوانین برای شرکت از طریق اینستاگرام:

- پست اصلی مسابقه را استوری کنید، آدرس ما رو تگ کنید و پیش بینی خودتون رو توی استوری بنویسید.

- از آنجایی که پیش بینی دقیق قیمت بیتکوین حتی برای چند ساعت آینده هم به راحتی امکان پذیر نیست برای بالا بردن شانس خود در این مسابقه، میتوانید هر در هر روز یک بار با استوری جدید پیش بینی خود را آپدیت کنید. توجه داشته باشید که تمام پیش بینی های شما در مسابقه شرکت داده میشوند.

- ما تمام استوری های واجد شرایط را ارشیو میکنیم و فقط از بین استوری های ارشیو شده برنده را انتخاب میکنیم، در صورتی که استوری شما تا 24 ساعت در استوری پیج نمایش داده نشد میتوانید از طریق دایرکت با ما تماس بگیرید و از دلیل آن مطلع شوید.

- در زیر پست اصلی دو نفر از دوستان خودتون را تگ کنید و اگر تعداد کامنت ها بیشتر از ده هزار کامنت شود یک قرعه کشی هم از بین کامنت ها خواهیم داشت و به شخص برنده یک میلیون تومان اهدا خواهد شد.

- برای جلو گیری از سوء استفاده توسط اکانت های فیک، هر اکانت شرکت کننده باید دست کم 100 فالوئر و 10 پست داشته باشد.


قفل شده