قوانین قرعه کشی هفتگی به زودی در اینجا اعلام خواهد شد ....

قوانین انحمن

ارسال پست
نمایه کاربر
Admin
مدیر کل
مدیر کل
پست: 4
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ژانویه 03, 2021 4:37 am

قوانین انحمن

پست توسط Admin »

با تشکر از اینکه فروم ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ‌اید، توجه داشته باشید که در این متن کلمات "ما"، "فروم" اشاره به سایت "arz.news" و تیم اداره کننده آن دارند.

کلیه کاربران ارز نیوز موظف به رعایت قوانین و شرایط سرویس دهی ارز نیوز می‌باشند. استفاده از هر یک از سرویس های ارز نیوز، به منظور پذیرش کلیه قوانین بوده و در صورت نقض، ارز نیوز حق برخورد با کاربر متخلف را خواهد داشت. این شرایط جامع و کامل نبوده و ارز نیوز حق حذف یا اضافه و یا تغییر بندهای آن در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در سایت “arz.news” برای خود محفوظ می‌دارد.
این قوانین بلا استثناء میباشند و در صورت عدم رعایت هر یک از آنها با کاربر خاطی طبق صلاحدید مدیران سایت برخورد خواهد شد، مسئولین فروم این حق را برای خود محفوظ می‌دارند که با هر دلیلی موضوعات، مقالات، اخبار و به طور کلی تمامی محتوای فروم و حتی در صورت لزوم حساب های کاربری را به صلاحدید خود ویرایش یا حذف نمایند.

۱- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در فروم، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد. همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر وجود نخواهد داشت. در انتخاب نام کاربری دقت کنید چرا که امکان تغییر نام کاربری بعد از ایجاد آن وجود ندارد.
۲- کاربران فروم می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
۳- کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغام های خود از عنوان مناسب استفاده نمایند. در غیر این صورت برای بار اول اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوین غیرگویا مانند «كمك»، «فوری»، «تورو خدا كمكم كنید»، «خیلی مهم»، «هر كی میتونه جواب بده»، «نیاز به پاسخ فوری»، «چطوری میتوانم» و جملاتی شبیه به این پیغام ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. (راهنمایی در این زمینه:‌ برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.)
۴- در هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامناسب با سوال تان خودداری نمایید.
۵- از ارسال نوشته‌ های تکراری جداً خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده از امکان جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمنها مطمئن شوید. از تکرار یک سوال و یا یک نامه در انجمن های مختلف خودداری فرمایید.
۶- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید.
۷- ارسال پیام تبلیغاتی بر روی فروم، در قسمت امضا یا به صورت پیام خصوصی بدون تایید مدیر فروم اکیدا ممنوع است.
۸- از ساخت بیشتر از یک حساب در فروم جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.
۹- در هنگام طرح سوالات خود و در صورتی که سوالات غیر مرتبط هستند آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای غیر مرتبط دارید، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.
۱۰- در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این فروم محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهای شان بسیار ابتدایی میباشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیدا خودداری فرمایید.
۱۱- ارسال شایعات و هر موضوعی که باعث نگرانی کاربران گردد ممنوع است، مگر آن که منبع موثقی برای خبر خود ذکر نمایید.
۱۲- هرگونه تمسخر یا بی احترامی به هر شخصی، اعم از كاربران دیگر، مدیران و مسئولان فروم یا هر شخص دیگری ممنوع است، ارسال مطالب مستهجن، مبتذل، افترا آمیز، توهین آمیز، تهدید کننده و هرگونه مطلب مخالف با قوانین کشور تان و قوانینی که فروم در آن کشور میزبانی شده است و همچنین قوانین بین الملل ممنوع است و با کاربر خاطی طبق صلاحدید مدیران سایت برخورد خواهد شد.
۱۳- در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن یا تمسخر و توهین از یک کاربر، موضوع را به مدیران گزارش کنید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود. چنانچه کاربری، خود بجای مدیر در زمینه‌ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند، سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.
۱۴- هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.
۱۵- در صورت مشاهده هرگونه تهدید، تهمت، تمسخر یا توهین به اشخاص یا عقاید مذهبی یا سیاسی آنها، آن ارسال سریعا حذف و با آن کاربر برخورد خواهد شد.
۱۶- لطفاً در نوشتن از فارسی یا از انگلیسی استفاده کنید و پینگلیش ننویسید. در صورتی که کیبورد فارسی در دسترس شما نیست، از وب سایت www.behnevis.com استفاده کنید.
۱۷- به منظور جلوگیری از سوء استفاده موسسات یا اشخاص سود جو از فضای فروم برای به دام انداختن کاربران، اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن یا سایر روشهای ارتباطی با کاربران غیرمجاز است. همچنین کاربران مجاز نیستند در امضا یا سایر مشخصات خود که در اختیار عموم کاربران قرار میگیرد اطلاعات تماس خود را درج نمایند.

رفع مسئولیت:
۱- تمام مسؤولیت خدمات ارائه شده توسط آگهی دهندگان صرفاً به عهده آگهی دهندگان میباشد و نمایش آگهی ها به معنای تایید آگهی دهندگان یا تضمین کیفیت خدمات آگهی شده نیست و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه نمیپذیرد.
۲- مسؤولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند، چك نمایید.
۳- برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت.
۴- درحالی که ما تلاش خود را برای ویرایش یا حذف ارسال‌ هایی که حاوی هر گونه مطالب جهت گیری مذهبی، سیاسی، جنسی، تهمت، منفور، بدگویانه، دشمنی و یا هر چیز دیگری که حریم شخصی افراد را مورد تجاوز قرار میدهد و یا هر مطلبی که حریم قانون را مورد نقض قرار میدهد هستیم اما این غیر ممکن است که بتوانیم هر پیام و ارسال و هر چیزی را کنترل نماییم. به همین دلیل شما قبول میکنید که تمام مطالب ارسال شده در این انجمن، نظر ‌ها و دیدگاه های نویسنده آن است و نظر ما نیست! بنابراین ما مسئول هیچ گونه مطالب ارسال شده در انجمن نیستیم و دقت و تمامیت هر پیام فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمیکنیم.
۵- درصورت انجام هر گونه معامله و رد بدل مالی بین دو کاربر، فروم هیچ مسیولیتی بر عهده نخواهد داشت و از دادن اطلاعات شخصی ثبت شده در فروم امتناع خواهد کرد.
۶- هر کس عمداً یا در نتیجه بی‌احتیاطی به جان یا سلامتی یا مال یا آزادی یا حیثیت یا شهرت تجارتی یا به هر حق دیگر‌که به موجب قانون برای افراد ایجاد گردیده لطمه‌ای وارد نماید که موجب ضرر مادی یا معنوی دیگری شود مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود‌می‌باشد.

قانون کپی:
در صورتی كه می‌خواهید از مباحث و آموزش‌هایی كه در این انجمن‌ها ذكر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده كنید ذكر نام سایت و نام نویسنده مطلب و لینک مطلب الزامیست.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسال‌های خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور پیروی نکنید طبق صلاحدید مدیران سایت به شما اخطار داده خواهد شد و یا حساب و ارسال های شما از فروم حذف خواهد شد.

در مقابل ارز نیوز وظیفه خود می داند که به طرق مختلف مانند ارائه اشتراك رایگان از زحمات كاربران پرتلاش و پر تحرک خود در اتاق های گفت و گو قدردانی به عمل آورد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین فروم و دستورالعمل‌هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این فروم برای شما.


آخرین بالا اندازی (Bump) توسط Admin در شنبه مارس 20, 2021 9:04 pm.


ارسال پست